VI Gminny Konkurs Języka Angielskiego w ZS w Mordarce

28.02.2016

W środę 24 lutego 2016 roku w Zespole Szkół w Mordarce odbył się VI gminny konkurs języka angielskiego. Celem konkursu było  doskonalenie umiejętności językowych wśród młodzieży gimnazjalnej. Wzięli w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych, którzy wcześniej przeszli eliminacje szkolne. Podobnie jak w poprzednich latach,  uczniowie nie zawiedli i zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Komisja konkursowa, w skład której weszli nauczyciele języka angielskiego uczący w szkołach gimnazjalnych wyłoniła najlepszą „trójkę” :

I miejsce -  Klaudia Pawlik – Gimnazjum w Męcinie

II miejsce – Roksana Florek – Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi

III miejsce -  Natalia Michura – Gimnazjum w Męcinie

Zarówno laureaci,  jak i pozostali uczestnicy otrzymali nagrody związane z językiem angielskim, które z pewnością będą pomocne w dalszej nauce. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli  zastępca wójta mgr inż. Marian Mąka oraz Dyrekcja Zespołu Szkół w Mordarce,  którzy pogratulowali zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu i życzyli dalszych  sukcesów w nauce języka angielskiego.