Seniorzy walczyli „O Lodową Piłeczkę”

01.02.2016

Mocnym akcentem tegorocznych ferii zimowych był turniej tenisa stołowego „O lodową piłeczkę” w kategorii seniorów rozegrany w świetlicy w Pisarzowej. Tradycyjną mocną stawkę „starych wyg” zasiliła młodzież, która ukończyła wiek juniorski. Taki melanż przyczynił się nie tylko do poszerzenia kadry startujących zawodników, ale i gwarantował ciekawe spotkania.

I rzeczywiście, nie zawiedliśmy się, jeżeli chodzi o poziom zawodów. Zacięte pojedynki, rozgrywane w dwóch grupach, wyłoniły finałową czwórkę, w której niestety nie znalazł się żaden młody senior, starszyzna zajęła całe podium:

I Mistrz- Adam Górka

I Wicemistrz- Daniel Górka

II Wicemistrz- Sebastian Twaróg

IV miejsce- Andrzej Rosiek

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za emocje, serdecznie zapraszamy  już dzisiaj  na jubileuszową, X edycję naszego feryjnego turnieju w 2017 r. Młodzież ma cały rok na treningi, więc nadzieja na zdetronizowanie zasiedziałych na podium oldbojów jest bardzo realna.