A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Najpopularniejsi piłkarze i trenerzy roku 2015 nagrodzeni!

27.02.2016

Dnia 27 lutego miało miejsce podsumowanie XVIII Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Piłki Nożnej Ziemi Limanowskiej 2015 r. Uroczysta gala odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej.

 

Wiktor Lachor - LKS Mordarka

O miano najpopularniejszego sportowca 2015 roku rywalizowało 32 piłkarzy i 21 trenerów. Wśród nominowanych znaleźli się również zawodnicy i trenerzy z LKS-ów działających na terenie naszej gminy, którzy w plebiscycie zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce.

 

Robert Górski - LKS "Olimpia" Pisarzowa

Uroczystą Galę prowadził Stanisław Strug (prezes Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej), działacz LPPN, Witold Sochacki, oraz Marian Wójtowicz. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Ryszard Niemiec (prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej), przedstawiciele samorządów, działacze klubowi, oraz  nominowani trenerzy i zawodnicy, jednak ze względu na rozgrywane tego dnia sparingi na uroczystości nie pojawiło się kilku nagrodzonych piłkarzy i trenerów.

 

Łukasz Pietrzak - LKS Mordarka

Przedstawiciele władz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej wręczyli również nagrody i odznaczenia działaczom sportowym, nadając tytuł Działacza roku 2015 prezesom klubów:

Andrzej Malinowski (Olimpia Pisarzowa)

Mirosław Twaróg (LKS Płomień Limanowa)

Stanisław Nawara (Ostra Olszówka Raba Wyżna)

 

Andrzej Malinowski - LKS "Olimpia" Pisarzowa

 

WYNIKI PLEBISCYTU

 

NAJPOPULARNIEJSZY PIŁKARZ:

1. Karol Dziadoń (Turbacz Mszana Dolna) - głosów 381

2.  Mateusz Czaja (Limanovia) - głosów 332

3.  Przemysław Zawada (KS Tymbark) - głosów 284

4.  Szymon Gocał (Turbacz Mszana Dolna) - głosów 208

5.  Wiktor Lachor (LKS Mordarka) - głosów 176

6.  Rafał Kiławiec (AKS Ujanowice) - głosów 169

7.  Artur Matras (Sokół Słopnice) - głosów 168

8.  Robert Górski (Olimpia Pisarzowa) - głosów 125

9.  Maciej Ślazyk (Limanovia Limanowa) - głosów 117

10. Tomasz Łątka (Płomień Limanowa) - głosów 115

NAJPOPULARNIEJSZY TRENER:

1.  Rafał Mazur (KS Tymbark) - głosów 431

2.  Walid Kandel El Said (Limanovia) - głosów 330

3.  Michał Smoleń (Dobrzanka Dobra) - głosów 236

4.  Rafał Augustyn (AKS Ujanowice) - głosów 210

4.  Marian Tajduś (Płomień Limanowa) - głosów 210

5.  Łukasz Pietrzak (LKS Mordarka) - głosów 195

Zwycięzcom tegorocznego plebiscytu-  piłkarzom i trenerom - gratulujemy życząc wysokich lokat w przyszłorocznym konkursie, natomiast samorządowcom i działaczom życzymy wytrwałości w podtrzymywaniu tradycji sportowych i równie intensywnego  zaangażowania w rozwój piłki nożnej, która jest niezwykle popularną i niosącą sukcesy dyscypliną sportową na naszym terenie!Liczba wyświetleń: 2982
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30