Jak karnawał- to karnawał w ZS nr w Starej Wsi!

15.02.2016

W tłusty czwartek 4 lutego 2016 roku w Zespole Szkół nr 1 w Starej Wsi po raz kolejny odbyła się zabawa karnawałowa, którą dla uczniów zorganizowała Rada Rodziców. Był to dzień wolny od zajęć lekcyjnych, a przeznaczony tylko na zabawę.

Najmłodsze dzieci z utęsknieniem czekały na nadejście tego dnia. Przybyły księżniczki, piraci, wróżki, rajdowcy, kowboje oraz różne piękne, nawet dzikie zwierzątka. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą rozpoczęły tańce. Były konkursy i zabawy, z którymi wszystkie klasy 0–III wspaniale sobie radziły. Powstały mumie z papieru toaletowego, a nawet nowe, fantazyjne postacie bajkowe.

Nad zabawą klas IV-VI czuwał profesjonalny DJ.  Wszyscy bawili się znakomicie. Uczniowie rywalizowali w konkursie „Jaka to melodia”, w którym bezkonkurencyjna okazała się klasa V na czele ze swoją Wychowawczynią Agnieszką Pałka.

Zabawa dla klas gimnazjum trwała do godzin wieczornych. Młodzież wspaniale bawiła się w rytm muzyki serwowanej przez DJ, a kolorowe światła dyskotekowe tworzyły niezapomniany nastrój do wspólnej zabawy.

Ten wyjątkowy dzień dostarczył uczniom wiele radości. Dla wszystkich rodzice zorganizowali smaczny, ciepły poczęstunek, napoje oraz niespodzianki, które zostały wręczone każdemu przez Wychowawcę.