A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

I Turniej o Puchar Wójta Gminy Limanowa - kategoria Skrzatów!

08.02.2016

Za nami ostatni z trzech turniejów o Puchar Wójta Gminy Limanowa. W sobotę bowiem na hali przy Zespole Szkół w Mordarce spotkały się drużyny najmłodszych uczestników – czyli Skrzatów.

Do turnieju zgłosiło się łącznie sześć drużyn: Sandecja Nowy Sącz - dwie drużyny Uranu Łukowica, Sokół  Słopnice, Akademia Piłkarska Goal i LKS Mordarka.

Młodzi piłkarze wykazali się sportowym duchem walki, nie zabrakło pięknych akcji, zakończonych ładnymi bramkami, oraz wspaniałych interwencji bramkarskich, a przede  wszystkim radości z gry w piłkę. Na pochwałę zasługują wszyscy chłopcy, którzy wzięli udział w sobotnich zawodach. Najmłodsi gracze dostarczyli wielu pozytywnych emocji rodzicom, kibicom i trenerom. Z przyjemnością można było obserwować radość i entuzjazm na twarzach małych piłkarzy, wszyscy chłopcy dawali z siebie wszystko, a zdobyte gole nagradzane były gromkimi brawami

Turniej rozegrany był systemem każdy z każdym, w związku z czym każda z drużyn miała do rozegrania po 5 meczy.

Po kilku godzinach zmagań na podium znalazły się następujące drużyny:

I m         Sandecja Nowy Sącz II

II m        AP Goal Nowy Sącz

III m       LKS Mordarka

Każdy z zawodników otrzymał piękny medal, a trzy najlepsze drużyny pamiątkowe puchary, które wręczył Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, oraz Paweł Ryś – kierownik sekcji Skrzatów.

                  

Tradycyjnie wręczono również wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Antek Zawada, Sokół Słopnice

Najlepszy Bramkarz: Dawid Kołodziej, AP Goal

Najlepszy strzelec: Mateusz Kęska, Lks Mordarka

Najładniejsza bramka: Antek Zawada, Sokół Slopnice

Najlepsza interwencja: Karol Zieliński , Uran Łukowica

Przyznano również wyróżnienia drużynowe za najfajniejszą akcję turnieju dla LKS Mordarka, za najwięcej strzelonych bramek dla Sandecji Nowy Sącz II i za najmniej straconych bramek dla AP Goal.

Wszystkim uczestnikom I Turnieju o Pucha Wójta Gminy Limanowa Skrzatów, Żaków i Orlików serdecznie dziękujemy! Z pewnością można stwierdzić iż Turniej okazał się strzałem w dziesiątkę, a młodzi piłkarze z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnej edycji!

Rywalizacja sportowa, której towarzyszyła wspaniała zabawa z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników.Liczba wyświetleń: 2229
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30