A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

I Turniej o Puchar Wójta Gminy Limanowa dla rocznika 2004 i młodszych

01.02.2016

Miniona sobota przyniosła kolejne piłkarskie emocje. Tym razem na hali przy Zespole Szkół w Mordarce spotkały się drużyny Orlików, które wzięli udział w I Turnieju o Puchar Wójta Gminy Limanowa.

Do turnieju podobnie jak ostatnio przystąpiło 10 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Każda z drużyn miała zatem do rozegrania po cztery mecze. Bezdyskusyjnie  należy przyznać, iż młodym piłkarzom nie brakuje ducha walki, a każdy kolejny mecz był batalią o awans do grupy finałowej. Wysoki poziom gry i walka w duchu fair play świadczą tylko o profesjonalizmie zawodników. Dzieci poza sportową rywalizacją świetnie się bawiły, a pozytywnych emocji nie brakowało.

Ostatecznie po rozegraniu wszystkich meczy i kilku godzinach zmagań  na podium znalazły się:

  1. Halny Kamienica
  2. Dobrzanka Dobra II,
  3. Dream Team Bochnia

Każdy z  uczestników  turnieju otrzymał pamiątkowy medal a trzy najlepsze drużyny okolicznościowe puchary. W imieniu Wójta dekoracji dokonał Wojciech Korabik - kierownik  wydziału Kultury i Promocji, oraz Skarbnik LKS Mordarka- Paweł Kuziel.

                        

Podczas Turnieju wybrano również najlepszego bramkarza, zawodnika i króla strzelców, którymi zostali:

Najlepszy Bramkarz – Damian Zbozień – Halny Kamienica

Najlepszy Zawodnik – Paweł Kołodziej – Dobrzanka Dobra II

Król Strzelców – Łukasz Florek – Dobrzanka Dobra I

Przed nami ostatnia faza turnieju, w której udział wezmą drużyny Skrzatów. Turniej tak jak dwa poprzednie odbędzie się na hali w Mordarce. Początek rozgrywek o godzinie 9:00. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy!

Poniżej tabela turnieju:Liczba wyświetleń: 1744
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30