Gimnazjaliści ze Starej Wsi I kolejny raz Mistrzami Gminy w Koszykówce!

03.02.2016

Dnia 4 lutego na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w koszykówce chłopców – kat. Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział trzy zespoły: Pasierbiec, Mordarka i Stara Wieś I.

Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym w dwóch ośmiominutowych połowach. Chłopcy zacięcie walczyli o każdego kosza, jednak bezkonkurencyjni ponownie okazali się chłopcy ze Starej Wsi.

Klasyfikacja końcowa:

I m - Stara Wieś I
II m - Mordarka
III m - Pasierbiec

Zwycięska drużyna grała w składzie: Grabowski Artur, Kita Karol, Liptak Łukasz, Liptak Mariusz, Marcisz Filip, Marcisz Kacper, Mól Bogdan, Palacz Kamil, Postrożny Mateusz, Strug Dominik, Tomaszek Paweł, Twaróg Mateusz, Więcek Sebastian, Włodarczyk Filip. Opiekunem i trenerem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego – Marek Młynarczyk.

Dyplomy i nagrody wręczyli: Marian Mąka  – Wice Wójt Gminy, oraz  Wojciech Korabik – kierownik wydziału Kultury i Promocji. Chłopcy ze Starej Wsi nr I będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 9 lutego w ZZS nr 3 w Limanowej – życzymy powodzenia!