Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wspaniała zabawa na feriach w świetlicy w Starej Wsi

29.01.2016

Różnorodna tematyka zajęć przyciągnęła najmłodszych w czasie ferii do świetlicy w Starej Wsi. Dzieci  mogły wykazać się zarówno zdolnościami artystycznymi, kulinarnymi, jak i tanecznymi czy sportowymi. Nikt nie narzekał na nudę, a dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom zajęć przez cały okres zimowego wypoczynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszym świetlica w Starej Wsi przygotowała różnego rodzaju zajęcia mające zaciekawić i rozwijać zainteresowania dzieci. Były więc zajęcia plastyczne i techniczne, podczas których powstały m.in.  piękne świąteczne ozdoby. Podczas zajęć kulinarnych najmłodsi piekli rogaliki i ciasteczka, które sami smakowali ciesząc się z samodzielnie wykonanych słodkości.

Niezwykle wesoła atmosfera panowała podczas balu karnawałowego, gdzie najmłodsi oprócz samych tańców uczestniczyli w różnego rodzaju zabawach ruchowych. Pomysły na ciekawe zabawy rodziły się u najmłodszych jeden za drugim, a w trakcie ich trwania śmiechom nie było końca.

Ferie nie obyłyby się także bez sportowych emocji. W trakcie zajęć dzieci brały udział  w  różnego rodzaju grach zespołowych, wiele emocji przyniosła gra w piłkarzyki, gdzie najmłodsi walczyli o tytuł najlepszego gracza.Liczba wyświetleń: 3823
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne