A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sukces uczennic z SP Kłodne na Wojewódzkich Zawodach Narciarskich

17.01.2016

Dnia 14 stycznia br. w Kościelisku odbyły się inauguracyjne narciarskie zawody w ramach Ligii Małopolskiej SZS w biegach narciarskich o Puchar ON Kotelnica Białczańska. W zawodach tych nie obowiązuje limit, toteż na liście startowej znalazło się ponad 450 zawodników.

Dużym sukcesem zakończył się bieg Darii Chramęga, która zawody ukończyła na 3 miejscu podium. Nieco dalej, ale również bardzo wysoko, bo na miejscu 13  uplasowała się Eliza Pacholarz. Dziewczęta są uczennicami Szkoły Podstawowej w Kłodnem, a ich opiekunem, a zarazem trenerem jest nauczyciel wychowania fizycznego – Andrzej Ruchała.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Liczba wyświetleń: 2072
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30