A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

LKS Rybie zwycięża Turniej o Puchar Wójta!

25.01.2016

W Halowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Limanowa, który co roku organizowany jest w czasie ferii zimowych spotkali się dzisiaj trampkarze starsi z 6 klubów sportowych z terenu naszej  gminy. Turniej rozegrany został na hali sportowej przy Zespole Szkół w Rupniowie.

Zawody przeprowadzone zostały w dwóch grupach w 10 minutowych meczach, z których do dalszych rozgrywek awansowały po dwie drużyny.  Piłkarskie pojedynki rozgrywane w duchu fairplay emanowały duchem walki, a zawodnicy swoją postawą potwierdzali silną wolę zwycięstwa. Od pierwszego gwizdka sędziego rozgorzała prawdziwa sportowa walka o każdy metr parkietu. Młodzi zawodnicy z sercem i poświęceniem angażowali się w każdą przeprowadzaną przez siebie akcję. Turniej stał na dobrym piłkarskim poziomie, a każdy mecz przynosił bardzo wiele emocji. Zawody  wygrała drużyna z Rybia, która w zaciętym finale pokonała drużynę z Siekierczyny.

Drużyny zajęły następujące miejsca:

  • I miejsce - LKS Rybie
  • II miejsce - LKS „Słomka” Siekierczyna
  • III miejsce - LKS Rupniów
  • IV miejsce - LKS „Wierchy” Pasierbiec
  • V miejsce – LKS „Olimpia” Pisarzowa
  • VI miejsce – LKS Mordarka

Puchary dla najlepszych trzech drużyn oraz nagrody i dyplomy wręczył Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, oraz Janusz Kaleta.Liczba wyświetleń: 1941
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30