Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Liczne grono najmłodszych na feriach w świetlicy w Sowlinach

27.01.2016

Mijają ferie, a dni wolne od nauki pożytecznie i radośnie spędziły dzieci uczęszczające na zajęcia, jakie na ten czas przygotowała świetlica w Sowlinach. W pierwszym tygodniu ferii, pomimo zimy było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, oprócz tego tematyczne konkursy plastyczne.

Wspólne pieczenie kiełbasek w zimowej scenerii okazało się dla dzieci i młodzieży wspaniałą przygodą. Pomimo mrozu atmosfera była gorąca i wszyscy bawili się znakomicie. Artystyczne zdolności najmłodsi mogli ukazać biorąc udział w konkursach tematycznych o zimie, w świetlicy miał miejsce konkurs plastyczny pn.”Zimowy krajobraz” gdzie białymi farbami na szarym papierze najmłodsi przedstawiali zimowe scenerie.

Drugi tydzień ferii to sportowo-taneczne atrakcje - tradycyjny już w okresie ferii Turniej Gry w Piłkarzyki, a na zakończenie zimowej przerwy od nauki zabawa karnawałowa.Liczba wyświetleń: 3415
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne