Dziewczęta z Mordarki Mistrzyniami Gminy w koszykówce!

10.01.2016

Niezwykle gorąca atmosfera panowała dzisiaj na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu, gdzie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w koszykówce dziewcząt, kat. Szkół Gimnazjalnych.
I chociaż do turnieju zgłosiły się tylko trzy gimnazja: Mordarka, Stara Wieś I i Pasierbiec, emocji było bardzo dużo.

Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdy. Dziewczęta bardzo zacięcie walczyły o  każdy metr parkietu, a gra cały czas była bardzo dynamiczna.

W całym turnieju niepokonane okazały się dziewczęta z Mordarki, które wysoko wygrały wszystkie mecze i tym samym zostały Mistrzyniami Gminy. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta ze Starej Wsi nr I, natomiast miejsce trzecie przypadło gospodarzom turnieju – Pasierbcowi.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Ćwik Natalia, Janczyk Ilona, Janik Alicja, Janik Justyna, Lis Karolina, Florek Patrycja, Sławek Natalia, Sławek Patrycja i Wojtas Natalia. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego – Krzysztof Trojanowski.

Podsumowania turnieju i wręczenia nagród i pucharów dokonali Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji, oraz Marek Golonka – gospodarz dzisiejszego turnieju.

Dziewczętom z Mordarki gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 14 stycznia w ZSS nr 3 w Limanowej.