Program akcji Odkryj Beskid Wyspowy na rok 2016 już znany!

02.12.2015

26 listopada 2015 r. na spotkaniu Forum Gmin Beskidu Wyspowego zatwierdzony został  program akcji Odkryj Beskid Wyspowy na rok 2016.

Możemy poznać  również szczegółowy opis Głównego Szlaku Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Wyspy” ze startem i metą wytyczonymi z poszczególnych miejscowości Gmin Beskidu Wyspowego oraz program I Rajdu „Beskidzkie Wyspy”.

APLIKACJA MOBILNA - BESKIDZKIE WYSPY!

Dodatkowo Organizatorzy akcji Odkryj Beskid Wyspowy przygotowali dla wszystkich miłośników pieszych wycieczek niespodziankę – aplikację mobilną – BESKIDZKIE WYSPY.
Już każdy może bezpłatnie korzystać z aplikacji Android Głównego Szlaku Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Wyspy”.
Dzięki temu można zaplanować górskie wędrówki po najciekawszych szlakach i szczytach Beskidu Wyspowego.
Można również nagrać swoją wędrówkę wraz z przebytym dystansem, czasem przejścia i różnicy wzniesień oraz podzielić się informacjami na Facebooku.

Szczegóły na stronie: www.odkryjbeskidwyspowy.pl

Instalacja na stronie:

Możesz też zeskanować swoim urządzeniem QR-kod który umożliwi Ci pobranie aplikacji: