Gimnazjalistki z Pisarzowej Mistrzyniami Powiatu w Piłce Siatkowej!

09.12.2015

W dniu 10.12.2015r. w ZS nr 1 w Limanowej odbyły się zawody  o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w piłce siatkowej – w ramach Gimnazjady Młodzieży kat. dziewcząt ur. 2000-2002. Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Powiatu Limanowskiego w Limanowej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Limanowa. Drużyna dziewcząt z Pisarzowej – zwyciężczynie zawodów gminnych- nie pozostawiła nikomu złudzeń kto rządzi w powiecie jeżeli chodzi o te dyscyplinę sportu. Wygrały każdy mecz i zapewniły sobie tym samym awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w kwietniu w Piwnicznej.

W zawodach brało udział  9 zespołów:

Gimnazjum nr 3 w Limanowej, Gimnazjum nr 2 w Mszanie Dolnej, Gimnazjum

w Szczawie, Gimnazjum w Tymbarku, Gimnazjum w Łukowicy, Gimnazjum w

Kasince Małej, Gimnazjum w Szczyrzycu, Gimnazjum w Laskowej, Gimnazjum w

Pisarzowej.

Skład zwycięskiej drużyny :

Uryga Justyna, Majoch Urszula, Pustelnik Milena, Młynarczyk Sylwia, Motyka Mariola, Sławek Wioleta, Janik Irena, Kotlarz Kinga, Górszczyk Angelika, Jasica Marlena, Górszczyk Natalia, Kowalska Sylwia.

Opiekunem dziewcząt jest Michał Majka.

Gratulujemy serdecznie! Życzymy wytrwałości i determinacji w przygotowaniach do rejonów, na których poprzeczka ustawiona jest niebywale wysoko, nie mniej liczymy na wysokie miejsce – choć już sama możliwość zagrania tam to niebywały zaszczyt!

Nadmieniamy również, że podczas powiatowych zawodów w piłce siatkowej, które odbyły się w dniu 08.12.2015r. w ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej chłopacy z Pisarzowej zajęli wysokie trzecie miejsce i im również należą się gratulacje!

zdj.MOS Limanowa