Chłopcy z Pasierbca Mistrzami Gminy w Koszykówce!

14.12.2015

Dnia 15 grudnia br na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Koszykówce chłopców. Do turnieju co prawda zgłosiły się tylko trzy zespoły: Stara Wieś I, Siekierczyna I i Pasierbiec,  ale emocji nie brakowało.

Chłopcy bardzo zacięcie walczyli o każdy punkt, a momentami gra była naprawdę ostra. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczy bezkonkurencyjni okazali się gospodarze dzisiejszych zawodów, którzy wywalczyli awans do zawodów powiatowych.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Abram Filip, Badyla Grzegorz, Bukowiec Krystian, Golonka Adrian, Golonka Kamil, Guzik Kacper, Guzik Karol, Kaja Grzegorz, Kulig Paweł, Pożycki Grzegorz, Sułkowski Michał, Wieczorek Jakub, Wilczek Grzegorz i Wójcik Mateusz. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego – Marek Golonka

Podsumowania turnieju oraz wręczenia pucharów i nagród dokonali: Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji, wraz z opiekunami dzisiejszych drużyn – Dorotą Młynarczyk, Włodzimierzem Wróblem i Markiem Golonką.

Chłopcom z Pasierbca gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach powiatowych, które odbędą się 13 stycznia 2016 r. w ZSS nr 3 w Limanowej.