KONKURS „MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI” ROZSTRZYGNIĘTY!

23.11.2015

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłoszono konkurs plastyczny „Moja zakładka do książki”. Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie biorący udział w konkursie wykazali się niezwykłą kreatywnością. Zakładki miały nietypowe kształty i zostały wykonane różnymi technikami. Przez trzy tygodnie wystawę prac można było podziwiać w szkolnej bibliotece i to właśnie oglądający uczniowie, wyrażając swoje opinie, zdecydowali, które zakładki są najciekawsze.

W kategorii dzieci młodszych I miejsce zajęła Anna Piwowar (kl. I b), II miejsce – Nikola Taube (kl. I a), natomiast na III miejscu uplasowała się Anna Cynar (kl. I b). Natomiast w kategorii dzieci starszych I miejsce zdobyła Kinga Worwa (kl. VI b), II miejsce – Wiktoria Oleksy (kl. VI a), zaś na III ex aequo znalazły się: Dorota Tinc (kl. IV) oraz Emilia Woźniak (kl. VI b). Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, natomiast laureaci konkursu – nagrody książkowe ufundowane  Dyrektor Zespołu Szkół w Męcinie – Marię Lupa.