Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wernisaż Jolanty Biedroń w świetlicy w Starej Wsi

25.10.2015

W najbliższy piątek 30 października w świetlicy wiejskiej w Starej Wsi odbędzie się wernisaż prac Jolanty Biedroń /Cabała/.Podczas wernisażu prezentowane będzie malarstwo oraz rzeźba, gdyż w takich dziedzinach twórczości realizuje się artystka.

JOLANTA BIEDROŃ /CABAŁA/- urodzona w 1984 roku w Limanowej. Uzdolniona malarka i rzeźbiarka. Ukończyła studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Sztuką fascynuje się od najmłodszych lat. Zajmuje się malarstwem olejnym, grafiką, rzeźbą i rysunkiem suchymi pastelami. Tworzy portrety, pejzaże i własne kompozycje, układające się w przekaz zgodny z wyobrażeniem artystki.

Podczas wernisażu prezentowane będą także prace najmłodszych uczestników zajęć, jakie odbywają się w świetlicy w Starej Wsi. Serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie, początek o godz. 18.00.Liczba wyświetleń: 3770
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne