Kolejne medale i wysokie lokaty zawodników UKS „Patria” Młynne

06.10.2015

W dniach 3-4 października br.  zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Patria" Młynne uczestniczyli w  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Mistrzostwach Małopolski w biegu na orientację w Nawojowej Górze i Krakowie. Zdobyte medale i wysokie lokaty jakie udało się osiągnąć potwierdzają dobrą  formę zawodników Klubu.

Pierwszego dnia odbyły się dwa biegi - klasyczny i sztafetowy. Z zawodników UKS „Patria” Młynne najlepiej wypadli: Karol Bałaziński (M10N) - 2 miejsce, Oskar Mordarski (M10N) - 4 miejsce i Olga Kozłowska (K14) - 5 miejsce. Na 6 miejscu zakończył "klasyk" Maciej Duplak,  a na 8 - Piotr Mamala(M16). 10 miejsce przypadło w udziale Klaudii Zelek.

W biegu sztafetowym  drużyna z UKS „Patria”w składzie: Patryk Piwowar, Krzysztof Fitrzyk i Klaudia Zelek zajęła 4 miejsce.

W niedzielne przedpołudnie podczas biegu sprinterskiego Olga Kozłowska zdobyła srebrny medal, Oskar Mordarski - brązowy, a Wiktoria Kozłowska była najlepsza w kategorii juniorek. Dobry występ zaliczyli także: Karol Bałaziński (4) i Maciej Duplak(5). Na 9 pozycji sprint zakończyła Klaudia Zelek, a na 10 - Maria Kozłowska (obie K14).