Firma „ELEKTRICAL” Laureatem Małopolskiej Nagrody Gospodarczej

29.10.2015

Firma Elektrical Zakład Elektroinstalacyjny Usługi Budowlane, której właścicielem jest Wilhelm Mrożek mieszkaniec Starej Wsi, to tegoroczny laureat Małopolskiej Nagrody Gospodarczej w kategorii mały przedsiębiorca. Konkurs organizowany jest od 2009 r. przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Wyróżnienie przyznawane jest najlepszym przedsiębiorcom Województwa Małopolskiego. Nagroda ta promuje postawy proinwestycyjne oraz konkretne dokonania w zakresie innowacji. Przyczynia się też do zwiększenia konkurencyjności między firmami.

W tegorocznej edycji Laureaci otrzymali statuetki z rąk marszałka Marka Sowy. Oprócz tego będzie przysługiwało im prawo używania we wszelkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu „Laureat Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2015 w kategorii Mały/Średni/Duży Przedsiębiorca”. Dodatkowym wyróżnieniem jest zgłoszenie do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

Firma Elektrical – Zakład Elektroinstalacyjny Usługi Budowlane Wilhelm Mrożek w branży elektrycznej działa już ponad 40 lat. Firma uznawana jest za jedną z najlepszych w branży dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, specjalistycznego sprzętu, nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz zatrudnianiu doświadczonych specjalistów. Firma prowadziła prace m.in. w budynku Warszawskiego Centrum Finansowego (32 piętra), Warsaw Trade Tower, Babka Tower w Warszawie oraz Metropolitan - Warszawa

Właścicielowi i wszystkim pracownikom firmy ELEKTRICAL składamy serdeczne gratulacje z okazji zdobycia tak prestiżowego wyróżnienia oraz życzymy kolejnych osiągnięć i podejmowania nowych wyzwań.