Dziewczęta z Kłodnego wygrywają powiatowe zawody w halowej piłce nożnej!

21.10.2015

Dnia 21.10.2015 r. na hali sportowej przy ZSM 1 w Mszanie Dolnej odbyły się turniej halowej piłki nożnej dziewcząt kat. Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego.

W turnieju udział wzięło 12 zespołów, w tym dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Kłodnem, które wcześniej zwyciężyły w zawodach gminnych, a tym samym awansowały do szczebla powiatowego.

Dziewczęta z Kłodnego zwyciężyły w turnieju zajmując I miejsce na podium i tym samym awansując na zawody rejonowe, które odbędą się  9 listopada 2015 r. w Nowym Sączu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zwycięska drużyna grała w składzie:

Chramęga Daria, Janczyk Anita, Kądziołka Agnieszka, Krzak Aleksandra, Leśniak Julia, Pacholarz Eliza, Sołtys Anna, Szkarłat Emilia, Świerczek Julia, Wiewióra Dominika, Woxniak Kinga, Woźniak Laura.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego – Andrzej Ruchała.

(zdjęcia MOS)