Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM ogłasza nabór!

07.10.2015

Jak co roku, jesienią, Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM działający pod dyrekcją Marka Michalika ogłasza nabór do wszystkich głosów. Każdy, kto odznacza się dobrym głosem i słuchem muzycznym jest zaproszony na próby we wtorki o 19:00 i piątki o 18:30 do Sali Domu Pielgrzyma przy limanowskiej bazylice.

Na pierwszym spotkaniu odbędzie się rozmowa z dyrygentem i można będzie zobaczyć jak chór pracuje. Po okresie próbnym, który trwa miesiąc, dyrygent wraz z zarządem stowarzyszenia, podejmie decyzję o przyjęciu kandydata.

„W Limanowej i okolicach jest wiele osób, które odznaczają się predyspozycjami muzycznymi, dlatego serdecznie ich zapraszamy do śpiewania w naszym chórze. Przyjmujemy osoby już od III klasy gimnazjum. Szczególnie mile widziani będą panowie. Z nami nikt nie będzie się nudził. Nasza oferta jest dla wszystkich, którzy kochają śpiewać. Oferujemy także warsztaty z emisji głosu, ciekawe wyjazdy, konkursy i dobre spędzanie wolnego czasu. Zapraszamy do rozśpiewanej i radosnej rodziny CANTICUM IUBILAEUM – mówi prezes chóru Krzysztof Młynarczyk

Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM działa od blisko osiemnastu lat. Zespół ma na swoim koncie wiele osiągnięć muzycznych.  Koncertuje w kraju i za granicą. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień na konkursach krajowych i międzynarodowych. Chór został odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Zarząd Województwa Małopolskiego, Federację CAECILIANUM, Radę Miasta Limanowa.  Współpracuje z wieloma muzykami i orkiestrami w kraju. Chór obecnie intensywnie przygotowuje się do nowych wyjazdów i przedsięwzięć muzycznych.Liczba wyświetleń: 3319
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne