Chłopcy z Pisarzowej zwycięzcami Mistrzostw Gminy Limanowa w siatkówce!

26.10.2015

Dnia 27 listopada br. na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się mistrzostwa Gminy Limanowa w siatkówce chłopców – kat. Szkół Podstawowych. Do zawodów zgłosiły się trzy zespoły: Wysokie, Pisarzowa i Pasierbiec.

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”, mecz do dwóch wygranych setów. Jako pierwsi naprzeciwko siebie stanęli chłopcy z Pisarzowej i Wysokiego, gdzie zwycięstwo odniosła Pisarzowa. Kolejny mecz to kolejne zwycięstwo Pisarzowej – tym razem z Pasierbcem. Wówczas było już pewne kto zajmie najwyższe miejsce na podium. W meczu o drugie miejsce walczyli chłopcy z Pasierbca i Wysokiego, gdzie rozstrzygnięcie przyniósł dopiero ti break na korzyść gospodarzy dzisiejszego turnieju. I tak w klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce zajęła Pisarzowa, drugie Pasierbiec, natomiast trzecią lokatę objęli chłopcy z Wysokiego.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Bernacki Igor, Konik Jakub, Laskosz Dominik, Liptak Kamil, Małucha Mikołaj, Mordarski Paweł, Raczek Marcin, Siciarz Przemysław, Smoleń Krystian, Wójcik Wiktor. Opiekunem i trenerem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego – Michał Majka.

Podsumowania turnieju, oraz wręczenia dyplomów, nagród, oraz pucharów dokonali: Marian Mąka – wice wójt Gminy Limanowa, oraz  Wojciech Korabik – kierownik wydziału Kultury i Promocji.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy sukcesów na szczeblu powiatowym, który odbędzie się 5 listopada w Mordarce.