Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zespół „Spod Kicek” laureatem „Beskidzkiej Podkówecki”

16.09.2015

I miejsce zdobył Zespół „Spod Kicek” z Mordarki na V Festiwalu Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego „Beskidzka Podkówecka”. Festiwal odbył się w Wiśniowej i był on  uwieńczeniem tegorocznej akcji „Odkryj Beskid Wyspowy”, organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

Turystyczne piesze wędrówki po „beskidzkich wyspach” rok rocznie podsumowuje wydarzenie kulturalne, które ma na celu ukazanie regionalnego folkloru i lokalnych tradycji, w tym roku zorganizowane w Wiśniowej. W  tegorocznej edycji Festiwalu wzięło udział 8 zespołów regionalnych w trzech kat. wiekowych – dziecięcej, młodzieżowej i dorosłej, w której to najlepiej zaprezentował się Zespół „Spod Kicek”. Gratulujemy!

Protokół oraz galeria zdjęć z Festiwalu pod linkiem:http://www.odkryjbeskidwyspowy.pl/informator/article/at/525/title/V-Festiwal-Zespołów-Regionalnych-Beskidu-Wyspowego-Beskidzka--Podkówecka---Wiśniowa#prettyPhoto

/fot. www.odkryjbeskidwyspowy.pl /Liczba wyświetleń: 2089
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne