Turniej piłkarski o Puchar Premiera RP– eliminacje gminne w Męcinie

14.09.2015

W dniach 10 i 11 września 2015 r. na boisku piłkarskim” ORLIK” w Męcinie rozegrano eliminacje gminne Turnieju Piłkarskiego o Puchar Premiera RP w kategorii dziewcząt i chłopców rocznika 2002-2003 oraz rocznika 2004-2005. W zawodach brało udział 152 dzieci ze szkół w Kłodnem, Mordarce, Męcinie nr 1 i Męcinie nr 2.

W grupie młodszej dziewcząt i chłopców zwyciężyły reprezentacje Zespołu Szkół w Mordarce – opiekunem drużyn był  Janusz Zelek. W grupie starszej dziewcząt wygrała reprezentacja UKS Kłodne - opiekun Iwona Ruchała. W grupie starszej chłopców najlepsi byli uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie, których opiekunem był Włodzimierz Stasik.

Zwycięskie drużyny będą reprezentować Gminę Limanowa na zawodach wojewódzkich. Turniej zorganizowali animatorzy „ORLIKA” w Męcinie – Józef Smęda, Mirosław Smoleń oraz Włodzimierz Stasik.