Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Doposażenie świetlic wiejskich

08.09.2015

Ponad 110 tys. zł przeznaczono w minionym okresie czasu na usprawnienie działalności świetlic wiejskich z gminy Limanowa. Do trzech świetlic w Siekierczynie I, Pasierbcu oraz Lipowem  zakupiono dodatkowe wyposażenie, natomiast świetlicy w Sowlinach wykonano instalację centralnego ogrzewania.

Oddane do użytku w ubiegłym roku nowe obiekty w Siekierczynie I, Pasierbcu i Lipowem sukcesywnie są doposażane. Na potrzeby działalności świetlic, celem podniesienia ich  standardu kupowany jest dodatkowy sprzęt, by odpowiednio spełniały oczekiwania lokalnej społeczności.

W ostatnim czasie w Siekierczynie I udało się zaopatrzyć kuchnię, zaplecze kuchenne wzbogacono także w Pasierbcu, natomiast w Lipowem pojawiły się nowe meble oraz zakupione zostały artykuły na potrzeby organizacji zajęć z dziećmi i młodzieżą.  Doposażenie świetlic w Siekierczynie I i Pasierbcu wyniosło po ok.35 tys. zł, natomiast w Lipowem 20 tys. zł.

Konieczną inwestycją jaką udało się zrealizować było wykonanie instalacji gazowej w świetlicy w Sowlinach. W całym obiekcie zamontowano grzejniki oraz zakupiono piec dwufunkcyjny, a koszt zadania wyniósł ponad 20 tys.zł.Liczba wyświetleń: 3892
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne