Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wspaniała zabawa na „Letnim Pikniku” w Pisarzowej!

02.08.2015

Miniona niedziela 2 sierpnia  przyniosła wiele niezapomnianych wrażeń uczestnikom „Letniego Pikniku w Gminie Limanowa”. Od godz. 15.00 aż do późnych godzin nocnych trwała wspaniała zabawa – było muzycznie, był też  akcent sportowy oraz tradycyjnie już  loteria, po której rozstrzygnięciu do szczęśliwców trafiły cenne nagrody. Na nudę nie mogli narzekać także najmłodsi – bezpłatne urządzenia rekreacyjne, oraz bogaty program animacyjny zachęcił całe rodziny do wspólnej zabawy.

W piknikowy nastrój wprowadził zebranych Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan, który życzył by czas spędzony w Pisarzowej był okazją do relaksu i wypoczynku. Udanej zabawy życzyli zebranym  także Przewodniczący Rady Gminy Limanowa – Stanisław Młyński oraz sołtys wsi Pisarzowa Andrzej Malinowski. Po przywitaniu mikrofon wzięły „pod swoje stery” panie animatorki, które przy dźwiękach nie tylko dzięcięcych przebojów zapraszały całe rodziny do wspólnej zabawy. Było malowanie „buziek”, pokaz gigantycznych baniek mydlanych, balonowe zoo, a dla najbardziej aktywnych oczywiście nagrody! Po ponad godzinnej zabawie program dla najmłodszych kontynuowany był dalej obok kolejnych wydarzeń, a to co następnie  skupiło uwagę zebranych to pokaz walk karate przygotowany przez Zbigniewa Golińskiego, który z 35 osobową „sportową obstawą” zaprezentował umiejętności karateków w różnym wieku.

Następnie na scenie pojawił się  zespół „Zryw” z muzyką, którą jak się okazało bardzo szybko porwała do tańca liczne grono uczestników imprezy. I tak taneczny klimat został „nakręcony” przez „zrywnych chłopców” , a kontynuowany z podobnym biesiadno-weselnym brzmieniem przez zespół „Teraz My”.   

W trakcie trwania sportowo-myzycznych wydarzeń trwała loteria, kupony „lądowały” na dnie urny jeden po drugim w zaskakującym tempie i w efekcie do wielkiego kolorowego pudła trafiło uwaga blisko 750 karteczek z numerkami! Emocje, jakie dostarczyły zebranym następujące po sobie punkty programu wzięły górę  w momencie losowania nagród, które odbyło się w dwóch odsłonach. Łącznie wydano ponad 50 nagród, a  do posiadaczy szczęśliwych kuponów trafiły m.in. gadżety gminne, sprzęt sportowo-rekreacyjny, słuchawki, mp3 oraz tablety!

Po rozstrzygnięciu loterii już pod wieczór rozpoczął się występ Agaty Dziarmagowskiej i tak znane wszystkim dotąd ze szklanego ekranu przeboje takie jak „Blisko mnie” czy „Mogę wszystko, nic nie muszę” przybrały jak najbardziej rzeczywisty wymiar. Oczywiście były bisy, były autografy oraz zdjęcia z fanami,  którzy po koncercie tłumnie ustawili się pod sceną by zdobyć pamiątkę po wizycie artystki.

Koncert nie zakończył oczywiście wspólnej zabawy… przed sceną nastąpiło bowiem prawdziwe „taneczne show” , a wszystko za sprawą muzycznej „zmiksowanej uczty” jaką zaserwowali zebranym DJ Paul Max i DJ Pepe! Dla  fanów nowoczesnego brzmienia to był tylko „impuls” … nie trzeba było czekać jak przed sceną rozpoczęło się prawdziwe dyskotekowe szaleństwo. I tak przy najnowszych przebojach uczestnicy Pikniku powitali w Pisarzowej  dzień 3 sierpnia, gdyż wspólna zabawa zakończyła się już po północy!

Dziękujemy wszystkim za przybycie, osobom zaangażowanym na miejscu za organizacyjne wsparcie, a firmom Koral oraz Tymbark za lody i soczki i… no cóż zapraszamy ponownie za rok!Liczba wyświetleń: 1415
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne