Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Warsztaty artystyczne w Świetlicy w Pasierbcu

24.08.2015

W piątek 14 sierpnia świetlica w Pasierbcu zamieniła  się w tętniącą energią  przestrzeń artystyczną.
W warsztatach prowadzonych przez  studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu wzięły udział dzieci z Pasierbca i okolic.
Studentki   Marta Węgiel i  Aleksandra Schedler przeczytaną bajką wprowadziły dzieci w magiczny świat tajemnic lasu. Po uważnym wysłuchaniu bajki, dzieci miały podzielić się na dwie grupy. Jedna z nich miała  za zadanie przenieść na płótno swoją wizję lasu przy użyciu kolorowych farb i z pomocą ,,pędzli’’  zrobionych  z traw i patyków znalezionych w lesie. Na płótnie rozwieszonym pomiędzy brzozami powstały obrazy malowane czym się da, także dziecięcymi paluszkami. Natomiast  druga grupa przyozdabiała  drzewa kolorowymi figurkami wycinanymi z papieru i malowanymi według własnej wyobraźni. Efektem zabawy był las, który nabrał dodatkowych kolorów i jeszcze większej tajemniczości. Wszyscy uczestnicy miło spędzili popołudnie nie zwracając uwagi na uciekający czas, a dzieci dobrze zapamiętały to spotkanie i czekają na następne. Liczba wyświetleń: 2887
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne