Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sportowe zmagania Świetlic

13.08.2015

Kolejnym miejscem wspólnych zajęć bywalców Świetlic z gminy Limanowa były Sowliny, gdzie rozegrany został  „Turniej o Puchar Funika”. W turnieju udział wzięło łącznie pięć świetlic, które wystąpiły w pięcioosobowych składach.

Opiekun świetlicy w Sowlinach – Tomek Kurczab przygotował dyscypliny, w jakich zmagali się uczestnicy turnieju, a ich różnorodność była tak duża, że wykazać się mogli nie tylko silni i rośli, ale także dużo mniejsi i sprytni.

Pogoda wszystkim dawała się we znaki, jednak ku uciesze dzieci część konkurencji związanych była z wodą, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zabaw mogli się ochłodzić.

Po podsumowaniu „Puchar Funika” zdobyła Świetlica w Kisielówce, jednak różnica punktowa pomiędzy wszystkimi świetlicami była tak niewielka, że można przyjąć, iż wszyscy poza Kisielówką zajęli drugie miejsce.

Po rozgrywkach pucharowych odbył się mecz piłki nożnej "Sowliny- Reszta Świata", a na zakończenie nadwątlone siły zostały podreperowane posiłkiem z grilla.

Kolejną zaplanowaną imprezą jest nocowanie pod namiotami, które będzie miało miejsce w Pisarzowej, a o poranku wyjście na Jaworz.Liczba wyświetleń: 3614
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne