Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Artystyczne podsumowanie wakacji w świetlicy w Starej Wsi

25.08.2016

Dnia 25 sierpnia artystycznym akcentem podsumowano wakacyjne zajęcia w świetlicach z terenu gminy Limanowa. Malowanie w plenerze miało miejsce w Starej Wsi, a swymi zdolnościami i pomysłowością wykazały się przybyłe na warsztaty dzieci ze świetlicy z Sowlin, Pisarzowej, Kisielówki i Lipowego.

W ostatnich wspólnych zajęciach zaplanowanych w harmonogramie imprez wakacyjnych podopiecznych świetlic uczestniczyło blisko 40 dzieci. Przepiękna słoneczna pogoda umożliwiła najmłodszym w niecodziennej scenerii, w plenerze, pobudzić do działania  zmysły artystyczne co w połączeniu z pomysłami zaowocowało pięknymi pracami tworzonymi w grupach.

Twórcza atmosfera udzieliła się także opiekunom grup oraz Kierownikowi Wydziału Kultury i Promocji Wojciechowi Korabikowi, który  wspólnie z najmłodszymi  wykonywał on wielobarwne dzieło, przyozdobione także przez  liście, trawy i kwiaty.

 

Po zajęciach twórczych najmłodsi postanowili spożytkować zmagazynowaną energię - na boisku oraz w świetlicy miała miejsce sportowa rywalizacja.

Radości nie było końca co potwierdza, że wspólne zajęcia świetlicowe to „strzał w dziesiątkę” – to wspaniała okazja do wzajemnej integracji oraz mnóstwo wakacyjnych wspomnień, które pozostaną na długo w pamięci najmłodszych.

Dnia 25 sierpnia artystycznym akcentem podsumowano wakacyjne zajęcia w świetlicach z terenu gminy Limanowa. Malowanie w plenerze miało miejsce w Starej Wsi, a swymi zdolnościami i pomysłowością wykazały się przybyłe na warsztaty dzieci ze świetlicy z Sowlin, Pisarzowej, Kisielówki i Lipowego.

W ostatnich wspólnych zajęciach zaplanowanych w harmonogramie imprez wakacyjnych podopiecznych świetlic uczestniczyło blisko 40 dzieci. Przepiękna słoneczna pogoda umożliwiła najmłodszym w niecodziennej scenerii, w plenerze, pobudzić do działania  zmysły artystyczne co w połączeniu z pomysłami zaowocowało pięknymi pracami tworzonymi w grupach.

Twórcza atmosfera udzieliła się także opiekunom grup oraz Kierownikowi Wydziału Kultury i Promocji Wojciechowi Korabikowi, który  wspólnie z najmłodszymi  wykonywał on wielobarwne dzieło, przyozdobione także przez  liście, trawy i kwiaty.

 

Po zajęciach twórczych najmłodsi postanowili spożytkować zmagazynowaną energię - na boisku oraz w świetlicy miała miejsce sportowa rywalizacja.

Radości nie było końca co potwierdza, że wspólne zajęcia świetlicowe to „strzał w dziesiątkę” – to wspaniała okazja do wzajemnej integracji oraz mnóstwo wakacyjnych wspomnień, które pozostaną na długo w pamięci najmłodszych.Liczba wyświetleń: 4443
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne