Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacyjne przygody rozpoczęte!

08.07.2015

Wspólnym spotkaniem w świetlicy w Lipowem rozpoczęły się wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży uczęszczających do świetlic z terenu gminy Limanowa. Wzajemna integracja to sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu oraz okazja do rozwijania zainteresowań.

Integracja podopiecznych świetlic to pomysł, który narodził się w trakcie minionych ferii zimowych. Jak się już wówczas okazało był to  „strzał w dziesiątkę”, gdyż wzajemne „odwiedziny” przyniosły najmłodszym wiele emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

Pierwsza odsłona wakacyjnych zajęć zapoczątkowało spotkanie w świetlicy w Lipowem, które miało miejsce 8 lipca. Dzień ten dzieciaki spędziły na sportowo – była gra w bilard, tenis stołowy, siatkówkę, cymbergaj oraz piłkę nożną, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jak na intergracyjne spotkanie przystało był też wspólny poczęstunek - kiełbaski w plenerze i przepyszne rogaliki.

Z najmłodszymi integrował się także m.in. miejscowy sołtys Marian Zoń oraz kierownik Wydziału Kultury i Promocji – Wojciech Korabik, który nie tylko przywiózł wszystkim słodycze i napoje, ale również wzmocnił szeregi jednej z drużyn grających w siatkówkę. 

Przyjezdni bardzo miło zostali przyjęci przez pracującą w świetlicy Annę Zoń, a spędzony czas wypełniony był wspólną zabawą, pełną radości i uśmiechu.

Kolejne integracyjne spotkanie podopiecznych świetlic odbędzie się  w piątek 17 lipca. Tym razem miejscem docelowym będzie świetlica w Kisielówce, a na dzieciaki w myśl hasła przewodniego spotkania „Z tej mąki będzie chleb”- czekają atrakcje kulinarne.Liczba wyświetleń: 3559
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne