Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacyjna przygoda podopiecznych świetlic

01.07.2015

Piesze wyprawy w góry, rozgrywki sportowe, zajęcia kulinarne i plastyczne – m.in. takie propozycje przygotowały dla dzieci i młodzieży  na okres wakacji świetlice z terenu gminy Limanowa. Wspólna wakacyjna przygoda podopiecznych świetlic będzie okazją do  rozwijania zdolności i zainteresowań, ale przede wszystkim służyć będzie  wzajemnej integracji najmłodszych.

Wspólne wakacyjne zajęcia przygotowano dla podopiecznych świetlicy w Sowlinach, Pisarzowej, Kisielówki, Lipowego i Starej Wsi. Wśród propozycji przeważają te które odbywać się będą w plenerze – to oferta głównie dla lubiących aktywność ruchową, będą jednak też i takie które możliwe będą do realizacji w świetlicach.

Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z wakacyjnych propozycji a szczegóły na plakacie:

To propozycje wspólne przygotowane dla podopiecznych świetlic, a oprócz tego w okresie wakacji bez zmian odbywać się będą także zajęcia na miejscu w poszczególnych placówkach.

Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa i życzymy udanego wypoczynku oraz wielu niezapomnianych wrażeń!Liczba wyświetleń: 2777
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne