Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uroczystość Dnia Mamy i Taty w Świetlicy w Kisielówce

07.06.2015

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Dlatego dnia 04.06.2015 w WKK Kisielówce odbył się montaż poetycko-muzyczny ,,MOJA MAMA , MóJ TATA" .

W tym szczególnym dniu świetlica zamieniła się w scenę, na której dzieci i młodzież pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Na koniec części artystycznej nasi aktorzy zaśpiewali rodzicom  ,,Sto lat". Następnie dzieci wręczyły swoim kochanym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Dziękujemy przybyłym gościom za ich obecność, a szczególnie nowemu sołtysowi Romanowi Halocie.Liczba wyświetleń: 2633
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne