Statuetka „Silnego samorządowca Limanowszczyzny” dla Wójta Gminy Limanowa

29.06.2015

Zakończył się Plebiscyt Gazety Krakowskiej na „Silnego Człowieka Regionu”. Wśród nagrodzonych osób, które zauważone zostały za swoją działalność znalazł się Wójt Gminy Limanowa w kat. samorządowiec. Z gminy Limanowa w kat. przedsiębiorca nagrodzono także Józefa Oleksego z Męciny.

Przypomnijmy Plebiscyt trwał od połowy maja do 6 czerwca br., a głosy na kandydatów można było oddawać za pomocą kuponów zamieszczanych w „Tygodniku Ziemi Limanowskiej” lub za pomocą SMS. Suma oddanych głosów zadecydowała o zwycięstwie oraz nagrodzeniu poszczególnych osób, które znalazły się gronie 16 nominowanych do tytułu „Silny Człowiek Ziemi Limanowskiej 2015”.

Osobą nominowana był m.in. Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan, który ostatecznie w Plebiscycie zdobył statuetkę „Silnego Człowieka Limanowszczyzny” w kat. samorządowiec. Z terenu gminy Limanowa nagrodzono także Józefa Oleksego – właściciela fermy kurzej , który w kat. przedsiębiorca wywalczył miejsce drugie tuż za zwycięzcą, którym okazał się Mirosław Kogutowicz – prezes firmy „Meblomed” z Mszany Dolnej.

Z Limanowszczyzny nagrodzono ponadto:  w kat. przedsiębiorca Mieczysława Jońca z Tymbarku / ogrodzenia betonowe/ oraz statuetką – Czesława Szynalika - pomysłodawcę akcji „Odkryj Beskid Wyspowy”.

Plebiscyt, który po raz kolejny organizowała Gazeta Krakowska ma na celu ukazanie i docenienie działalności osób, które najaktywniej wpływają na rozwój regionu, wcielają w życie swoje często innowatorskie pomysły, a efektem tego są wymierne i zauważalne dla społeczeństwa zmiany, które wpływają korzystnie i kształtują  „lepsze jutro” nas wszystkich.

Osobom nominowanym, jak i nagrodzonym w Plebiscycie gratulujemy!

/fot.Marcin Makówka/