Rodzinny Piknik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Męcinie

09.06.2015

Wiele atrakcji czekało na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie podczas Rodzinnego Pikniku połączonego z obchodami Dnia Dziecka. Zainaugurował go występ grupy przedszkolnej z udziałem rodziców. Najmłodsi zaprezentowali mam ciekawe przedstawienie o tematyce ekologicznej. Następnie grupy taneczne The Best i Country Kids rozgrzały nas tańcami nowoczesnymi. Wszyscy jednak niecierpliwie czekali na rozgrywki sportowe. Chłopcy rywalizowali w piłce nożnej, dziewczęta prezentowały swoje umiejętności w piłce siatkowej. Najmłodsi mogli sprawdzić się podczas współzawodnictwa na torach przeszkód.  Świetnie w nich wypadli rodzice, którzy chętnie i z zaangażowaniem walczyli w zmaganiach zręcznościowych.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również pokazy strażackie, jak i pogotowia ratunkowego. Za co serdecznie dziękujemy.  Uśmiechnięte i kolorowe twarze uczniów tryskały radością i zadowoleniem. Wszyscy uczestnicy pikniku otrzymali upominki, a zwycięzcy wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, Bank Spółdzielczy w Limanowej, firmę Koral i firmę Wolimex.