Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs angielskiego w świetlicy w Sowlinach

18.06.2015

W dniu 8.06.2015r. w świetlicy w Sowlinach miało miejsce rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego pt.: „My favourite English word”. Konkurs związany był z  zajęciami dodatkowymi z języka angielskiego prowadzonymi przez Joannę Krasek -  nauczycielkę języka angielskiego uczącą w Zespole Szkół Samorządowych  Nr. 2 w Limanowej. Prace wykonane przez dzieci techniką  dowolną okazały się  różnorodne i zarazem bardzo ciekawe. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie  otrzymały nagrody  ufundowane przez UG Limanowa oraz pamiątkowe dyplomy które wręczał wraz z Joanną Krasek Wojciech Korabik - Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Gminy Limanowa.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za duże zaangażowanie, a w kierunku Joanny Krasek kierujemy serdeczne podziękowania za prowadzenie zajęć, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Wyniki konkursu:
 

Klasa Szkoły Podstawowej I- II

I miejsce : Karolina Golonka , Agnieszka  Twaróg, Alicja Bieniek

II miejsce : Marzena Jasica , Jasiu Tabak, Nikola Kukla

III miejsce :Kacper Dziedzic, Agata Bieda
 

Klasa III- IV

I miejsce :Kamil Jasica, Zuzanna Golonka

II miejsce: Julia Bieda

III miejsce : Norbert Twaróg

 

W dniu 8.06.2015r. w świetlicy w Sowlinach miało miejsce rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego pt.: „My favourite English word”. Konkurs związany był z  zajęciami dodatkowymi z języka angielskiego prowadzonymi przez Joannę Krasek -  nauczycielkę języka angielskiego uczącą w Zespole Szkół Samorządowych  Nr. 2 w Limanowej. Prace wykonane przez dzieci techniką  dowolną okazały się  różnorodne i zarazem bardzo ciekawe. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie  otrzymały nagrody  ufundowane przez UG Limanowa oraz pamiątkowe dyplomy które wręczał wraz z Joanną Krasek Wojciech Korabik - Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Gminy Limanowa.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za duże zaangażowanie, a w kierunku Joanny Krasek kierujemy serdeczne podziękowania za prowadzenie zajęć, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Wyniki konkursu:
 

Klasa Szkoły Podstawowej I- II

I miejsce : Karolina Golonka , Agnieszka  Twaróg, Alicja Bieniek

II miejsce : Marzena Jasica , Jasiu Tabak, Nikola Kukla

III miejsce :Kacper Dziedzic, Agata Bieda
 

Klasa III- IV

I miejsce :Kamil Jasica, Zuzanna Golonka

II miejsce: Julia Bieda

III miejsce : Norbert Twaróg

 Liczba wyświetleń: 4516
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne