Wójt Gminy Limanowa nominowany do tytułu „Silny Człowiek Ziemi Limanowskiej”

25.05.2015

Gazeta Krakowska ogłosiła Plebiscyt „Silny Człowiek Ziemi Limanowskiej”. Wśród osób nominowanych do tego tytułu znalazł się Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan. Głosowanie w Plebiscycie trwa do 8 czerwca.

Do tytułu „Silny Człowiek Ziemi Limanowskiej” nominowanych zostało 16 osób z Limanowszczyzny. Głosy na kandydatów można oddawać w dwojaki sposób:

na oryginalnych kuponach drukowanych w „Tygodniku Ziemi Limanowskiej” do 29 maja – wysyłanie kuponów do 5 czerwca na adres: Gazeta Krakowska, al.Pokoju 3, 31-548 Kraków

poprzez wysłanie SMS pod nr : 72355 /koszt 2,46 zł z VAT/

Na Wójta Gminy Limanowa  Władysława Pazdana oddawać można głosy wpisując w treści SMS:

CZLOWIEKLI.13

Suma głosów oddanych za pośrednictwem drukowanych w „Tygodniku” kuponów i głosowania SMS wyłoni zwycięzcę Plebiscytu, a osoba ta otrzyma statuetkę i tytuł „Silny Człowiek Ziemi Limanowskiej 2015”

Zachęcamy do głosowania! Przypominamy, że termin głosowania w Plebiscycie upływa dnia 8 czerwca!

Wyniki głosowania można śledzić pod linkiem poniżej.