Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej Tenisa Stołowego oraz rzutek do tarczy w Świetlicy w Lipowem

25.05.2015

Dnia 16 maja br. na Świetlicy w Lipowem odbył się wiejski turniej tenisa stołowego i rzutek do tarczy. Były to pierwsze zawody tego typu, które z pewnością będą powielane, gdyż inicjatywa cieszyła się sporym zainteresowaniem. Imprezę oficjalnie otworzyli Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan, Sołtys Wsi – Marian Zoń, oraz prezes PZ LZS Limanowa – Stanisław Piegza.

Organizatorem turnieju była Rada Sołecka Lipowe, Urząd Gminy Limanowa, PZ LZS Limanowa, oraz KGW Lipowe. W turnieju prawo startu mieli wszyscy mieszkańcy Sołectwa Lipowe w następujących kategoriach: tenis stołowy - mężczyźni do lat 30, mężczyźni powyżej lat 30, oraz kobiety bez podziału na kategorie wiekowe. Rzut lotką – kategoria open (kobiety i mężczyźni).

Po kilku godzinach zmagań i dobrej zabawy wyłoniono zwycięzców turnieju:

W kategorii kobiet:
1. Renata Pazdur
2. Anna Tąta
3. Anna Zoń

W kategorii mężczyźni do lat 30:
1. Przemysław Stec
2. Krzysztof Wróbel
3. Kamil Stec


W kategorii mężczyźni powyżej lat 30:
1. Bartłomiej Liszka
2. Janusz Ślazyk
3. Maria Zoń

Bardzo dużym zainteresowanie cieszył się rzut lotką do tarczy, do którego zapisała się duża ilość uczestników. Walka była zacięta i nie obyło się bez dogrywek. Ostatecznie pierwsze trzy miejsca zajęli:

1. Krzysztof Wróbel
2. Bartłomiej Liszka
3. Michał Gęsiak

 

Po zakończeniu zawodów zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymali puchary ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa oraz PZ LZS Limanowa, które wręczyli Marian Zoń, oraz Stanisław Piegza. 

 Liczba wyświetleń: 3464
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne