Sukces ucznia klasy V - Filipa Biernata w Małopolskim Konkursie Tematycznym "Skarby przyrody i ich ochrona"

04.05.2015

Dnia 29.04.2015 r. w SP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie Małopolskiego Konkursu Tematycznego pt. „Skarby przyrody i ich ochrona”. Niniejszy konkurs przebiegał pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie. Konkurs przeprowadzany był w trzech etapach: szkolnym; rejonowym (389 uczestników); wojewódzkim (78 uczestników z czego tylko 26 uzyskało tytuł laureata).

Wśród laureatów konkursu znalazł się Filip Biernat, uczeń klasy V szkoły podstawowej w Zespole Szkół Nr 1 w Starej Wsi, zajmując VIII miejsce i tym samym uzyskując tytuł laureata konkursu o zasięgu wojewódzkim. Nauczycielem przygotowującym uczniów do konkursu była Pani Dorota Kędroń. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszego ucznia. Filipowi i jego nauczycielowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W dniu podsumowania konkursu dyplomy wraz z nagrodami wręczali laureatom m.in. przedstawiciele parków narodowych oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie.