Rusza Europejski Tydzień Sportu!

12.05.2015

W dniach 26 maja - 1 czerwca odbędzie się XXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2015. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Podstawowym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli bez względu na wiek.

Gmina Limanowa aktywnie uczestniczy w tym turnieju, zdobywając przy tym  wysokie miejsca, które są nagradzane środkami  finansowymi przeznaczonymi później  na zakup sprzętu dla naszych klubów sportowych.

W tym roku również zgłaszamy swój udział w tej imprezie. W turnieju mogą startować wszyscy mieszkańcy naszej gminy - osoby dorosłe, dzieci, uczniowie, studenci, całe rodziny. Głównym warunkiem zaliczenia uczestnictwa w turnieju jest udział w jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Może to być: wycieczka piesza, gra w piłkę, zawody w pływaniu, rzucaniu lotkami, gra w tenisa stołowego ziemnego, turnieje szkolne, osiedlowe, zakładowe i wiele wiele innych.

Każdy, czy to będzie  szkoła, instytucja, organizacja, zakład pracy, również osoby fizyczne zostanie ujęty w kalendarzu imprez. W związku z tym zapraszamy wszystkich z pomysłami większymi i tymi mniejszymi do zgłaszania różnego rodzaju imprez w Urzędzie Gminy Limanowa, pok. 30, telefonicznie pod nr: 18 3371 364, lub na maila: [email protected]
Informacje o zorganizowanych turniejach, zawodach, wycieczkach itd. Prosimy zgłaszać do dnia 15 maja br.

Imprezę taką, czy też zawody można zorganizować bez większego wysiłku, a nawet środków. Wystarczy tylko odrobina chęci, pomysłowość i wspólnie osiągniemy swój cel!

Wszelkie przedsięwzięcia sportowo-turystyczne powinny odbyć się w dniach 26 maja – 1 czerwca

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału!!

Liczba wyświetleń: 1937