"Cała Polska biega z mapą"

04.05.2015

Dnia 16 maja jak co roku odbędzie się bieg na orientację w limanowskim parku w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska biega z mapą".

Udział w akcji może wziąć każdy, bez względu na wiek.

Zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej e-mail: [email protected]  do dnia 15 maja 2015r. oraz w sobotę 16 maja od godz. 10.00. w centrum zawodów – Park Miejski Limanowa (amfiteatr)

Honorowy patronat nad imprezą sprawują: Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan, oraz Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda.

W zeszłym roku „limanowska Akcja” uplasowała się w czołowej trójce miast naszego kraju, które zgromadziły największą frekwencję, dlatego tym bardziej zachęcamy do udziału, aby poprawić zeszłoroczny rezultat!

Organizator Akcji w Limanowej jest  UKS „Patria” Młynne.

Start: SOBOTA 16 MAJA 2015r. – GODZ. 11.00 – 15.00

Udział w akcji może wziąć każdy, bez względu na wiek.

Organizator Akcji w Limanowej jest  UKS „Patria” Młynne.

Start: SOBOTA 16 MAJA 2015r. – GODZ. 11.00 – 15.00