BEZPŁATNE szkolenia dla NGO’s

15.05.2015

zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenia:

• Co to znaczy NGO?” - 20 maja 2015 r. w godz. 9:00 – 13:00, Limanowa, Urząd Gminy, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18
  • „Jak założyć organizacje pozarządową – początki działalności?” „Jak założyć organizacje pozarządową?” - 20 maja 2015 r. w godz. 13:00 – 17:00, Limanowa, Urząd Gminy, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18

Szkolenia dedykowane są organizacjom pozarządowym w tym przedstawicielom Kół Gospodyń Wiejskich, chcącym zarejestrować stowarzyszenie. Obejmować będą m.in. następujące tematy: przygotowanie statutu, dokumentów rejestracyjnych, podstaw prawnych funkcjonowania NGO, zmiany statutu, misja i wizja organizacji, strategia rozwoju organizacji – początki działalności.

Obowiązuje rejestracja!  Wypełniony formularz prosimy przesłać w formie zeskanowanej na adres e-mail: [email protected] lub faksem na numer (12) 42 15 798 do 18 maja 2015 r.

Formularz

Ponadto uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych indywidualnych konsultacji.

Więcej informacji o szkoleniach COP

Spotkanie organizowane jest przez Centrum Organizacji Pozarządowych (COP) powołane przez Województwo Małopolskie w ramach projektu realizowanego z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych pn. „Model Współpracy – Współpraca na medal. Wdrażanie standardów współpracy JST – NGO w Małopolsce”!

Szczegółowych informacji udziela Zespół ds. Organizacji Pozarządowych, tel. (12) 61 60 904, (12) 61 60 988.