Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Zielona sobota” w świetlicy w Pisarzowej

12.04.2015

Co prawda w myśl kalendarza wiosnę przywitaliśmy już w marcu jednak idąc „za pan brat” z aurą podopieczni świetlicy w Pisarzowej widowiskowo pożegnali zimę w minioną sobotę 11 kwietnia. Najmłodsi  zamienieni w „wiosenne zielone ludki” zrzucili do Smolnika wykonaną z materiałów naturalnych kukłę ostatecznie mówiąc  zimie „do widzenia”. Jak się okazało nawet zimowa jak do tej pory wiosna nie zatrzymała przyrody, gdyż po drodze dzieci spotkały już pierwsze odważne ślady ciepłej wiosny.

 

Co prawda w myśl kalendarza wiosnę przywitaliśmy już w marcu jednak idąc „za pan brat” z aurą podopieczni świetlicy w Pisarzowej widowiskowo pożegnali zimę w minioną sobotę 11 kwietnia. Najmłodsi  zamienieni w „wiosenne zielone ludki” zrzucili do Smolnika wykonaną z materiałów naturalnych kukłę ostatecznie mówiąc  zimie „do widzenia”. Jak się okazało nawet zimowa jak do tej pory wiosna nie zatrzymała przyrody, gdyż po drodze dzieci spotkały już pierwsze odważne ślady ciepłej wiosny.

 Liczba wyświetleń: 1351
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne