Unihokej Szkół Podstawowych za nami

14.04.2015

Dnia 15 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi odbyły się mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju  Chłopców w kategorii Szkół Podstawowych, do których zgłosiły się dwie drużyny: Stara Wieś 2 i Męcina 2.

Uroczystego rozpoczęcia turnieju dokonał Dyrektor  Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi Marek Twaróg, oraz wice wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka.

Chłopcy rozegrali jeden mecz 2 x 10 minut. Od pierwszego gwizdka rozpoczęła się walka o każdy metr parkietu. Zawodnicy zacięcie walczyli o każdy punkt, a gra była bardzo wyrównana. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali Męcinę 5:4. Nie mniej jednak obydwie drużyny będą brać udział w zawodach powiatowych, które odbędą się 24 kwietnia również w Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi.

W kategorii Dziewcząt zgłosiła się tylko jedna drużyna – gospodarzy. W związku z tym Dziewczęta automatycznie bez gry awansowały na zawody powiatowe.

Podsumowania turnieju tak jak i rozpoczęcia dokonali wice wójt - Marian Mąka, oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi – Marek Twaróg, którzy wręczyli uczestnikom puchary i nagrody.

Uczestnikom turnieju gratulujemy dobrej kondycji i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.