Głosujmy na Zespół Szkół nr 2 w Starej Wsi biorący udział w konkursie " Wymyśl sportową grę z klasą "

15.04.2015

Klasa III gimnazjum przy Zespole Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II wymyśliła grę zespołową pt. „Balonówa”, która bierze udział w konkursie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej „Wymyśl sportową grę z klasą”.

Jest to zabawa innowacyjna, od podstaw stworzona przez uczniów. Praca nad nazwą oraz zasadami gry sprawiła uczniom wiele radości. Gra może być stosowana na różnych szczeblach edukacyjnych. Jest prosta i bezpieczna. Nasi uczniowie mają nadzieję, że na stałe zagości  na lekcjach wychowania fizycznego.

Do końca kwietnia możesz oddać głos na naszą zabawę. Jeśli otrzyma ona najwięcej głosów, zdobędzie nagrodę publiczności i wygra sprzęt sportowy dla szkoły.  Wystarczy, że klikniesz w poniższy link i w spisie gier na dole strony wybierzesz „Balonówę”. Liczymy na Wasze wsparcie i  dziękujemy za każdy oddany głos.

Głosy można oddawać na stronie CEO wchodząc w poniższy link.

Zasady gry link poniżej:

Głosy można oddawać na stronie CEO wchodząc w poniższy link.

Zasady gry link poniżej: