Gimnazjaliści ze Starej Wsi 1 Mistrzami Gminy w Piłce Ręcznej!

07.04.2015

Dnia 8 kwietnia br. na hali przy Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn z terenu naszej gminy: Pasierbiec, Mordarka, Stara Wieś II, , Stara Wieś I i Rupniów.

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Chłopcy zacięcie walcząc o każdy punkt nie oszczędzali się ani trochę. Swoją dynamiczną grą prezentowali bardzo wysoki poziom. Ostatecznie Mistrzami Gminy Limanowa zostali Gimnazjaliści ze Starej Wsi nr 1, którzy zasłużenie zgarnęli laur zwycięstwa.

Klasyfikacja końcowa:

I m – Stara Wieś 1
II m – Pasierbiec
III m – Rupniów
IV m – Mordarka
V m – Stara Wieś 2

Podsumowania turnieju, oraz wręczenia pucharów i nagród dokonali: Marian Mąka – wice wójt Gminy Limanowa, Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji, oraz Robert Piwowarczyk – wice dyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Eryk Pająk, Karol Biedroń, Grzegorz Majka, Tomasz Twaróg, Kamil Palacz, Bartosz Bulanda, Artur Grabowski, Mariusz Liptak, Mateusz Postrożny, Filip Włodarczyk, Dominik Strug, Filip Marcisz, Karol Kira.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Klasyfikacja końcowa:

I m – Stara Wieś 1
II m – Pasierbiec
III m – Rupniów
IV m – Mordarka
V m – Stara Wieś 2

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!