Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Finalistka „The Voice of Poland” w jury konkursu „MaGa”!

25.04.2015

Żaneta  Łabudzka – finalistka piątej edycji programu „The Voice of Poland” przewodniczyć będzie Komisji Artystycznej oceniającej występy dzieci i młodzieży podczas konkursu śpiewu, który rozpoczyna II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa „MaGa – Młodzi artyści Gminy atakują”. Konkurs odbędzie się 29 kwietnia w świetlicy w Starej Wsi, początek o godz.10.00.

Tegoroczna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem – w kategorii śpiew wszystkie szkoły z terenu gminy Limanowa zgłosiły swoich reprezentantów. Ciężka praca czeka Szkołę Podstawową nr 2 w Męcinie oraz Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi aby zatrzymać zadomowione już zapewne w murach szkół statuetki MaGa.

Podczas konkursu śpiewu zaprezentuje się ponad 100 uczniów ze szkół z terenu gminy, będą to soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Występy odbywać się będą w trzech kat.:

- uczniów kl.0-III SP,

- uczniów kl. IV-IV SP

oraz uczniów gimnazjów

Występom oprócz znanej z ekranu finalistki „Tha Voice of Poland ”  Żanety Łabudzkiej przyglądać się będą także:  Marek Mars muzyk, Wincenty Curzydło – Dyrektor Szkoły Muzycznej w Limanowej oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.

Do udziału w konkursie zgłosili się uczestnicy z następujących szkół:

w kat. kl.0-III SP:

- Agnieszka Semerda – SP Młynne  /opiekun – Anna Kawula/

- Zespół „Kruszynki” z ZS Mordarka w składzie: Teresa Opiela, Natalia Dutka, Anna Filipek, Natalia Czaja, Katarzyna Kaim /opiekun - Krystian Curzydło/

- Otylia Wójcik i Anita Piwowar – SP Kłodne /opiekun - Ewa Jabłońska/

- Zespół wokalny z ZS Pasierbiec w składzie: Liliana Górska, Wiktoria Piórkowska, Weronika Piórkowska i Anita Smoter /opiekun – Beata Rozum/

- Zespół „Pięciolinki” z SP Kanina w składzie: Joanna Bargieł, Patrycja Joniec, Wiktoria Michalska, Anna Papież i Natalia Ziaja  /opiekun- Alicja Sławek/

- Zespół z ZS w Pisarzowej w składzie: Natalia Górka, Anna Raczek, Kinga Raczek, Martyna Radzięta wraz z sekcją rytmiczną w składzie: Adrianna Kalisz, Oliwia Piaskowy i Paulina Tobiasz  /opiekunowie: Barbara Raczek, Joanna Górszczyk/

- Łucja Kowalczyk – SP nr 1 w Siekierczynie  /opiekun – Anna Zoń/

- Aleksandra Pałka i Maria Rosiek – ZS nr 1 w Starej Wsi /opiekun – Agnieszka Bieda/

- Patrycja Korba, Roksana Józkowicz, Weronika Pączek - SP Nowe Rybie  /opiekun - Iwona Gawlak/

- Gabriela Dudek – SP Stare Rybie /opiekun – Iwona Gawlak/

- Amelia Barnaś – SP nr 2 w Siekierczynie /opiekun – Stanisława Borucka/

- Zespół „Majtkowie nie Piraci” z SP nr 2 w Męcinie – Tomasz Smoleń, Kacper Dziubanowski, Krystian Pawlik, Damian Trzeciak, Jakub Karkowski i Oliwier Radzięta /opiekunowie: Renata Frączek-Mamak, Renata Nowak/

w kat. IV-VI SP:

- Gabriela Filipiak – ZS nr 2 w Starej Wsi /opiekun- Joanna Dutka/

- Anna Woźniak – SP nr 2 w Męcinie /opiekun Jadwiga Kuczaj/

- Zespół wokalno-instrumentalny „Dzwoneczki” z ZS w Pisarzowej w składzie: Anna Górka, Natalia Krzyżak, Kamila Pajor, Paulina Górszczyk i Marcelina Górka /opiekun – Marzena Kasprzyk-Dudek/

- Zespół „Dzwoneczki” z ZS nr 1 w Starej Wsi w składzie: Aleksandra Talarczyk, Monika Setlak, Izabela Trojanowska, Dorota Więcek i Magdalena Młynarczyk /opiekun – Joanna Dutka/

- Martyna Wróbel – ZS w Mordarce /opiekun – Marzena Kasprzyk-Dudek/

- Natalia Tabak, Natalia Bojanowska, Amelia Kaja – z SP Nowe Rybie /opiekun Iwona Gawlak/

- Aleksandra Giza – ZS w Rupniowie /opiekun Marta Stolarz-Zwierczyk/

- Urszula Woźniak i Jakub Jasiński – ZS nr 1 w Męcinie /opiekun – Władysław Michura/

- Zespół „Wesoła czwórka” z SP Kanina w składzie: Barbara Kożuch, Karolina Mamak, Zuzanna Ziaja i Bartosz Lis /opiekun – Katarzyna Ziaja/

- Dominika Wiewióra i Emilia Szkarłat z SP w Kłodnem wraz z sekcją rytmiczną w składzie: Wioletta Jankoś, Natalia Urmańska, Laura Woźniak /opiekun – Ewa Jabłońska/

- Patrycja Bugajska i Marta Król z SP nr 2 w Siekierczynie /opiekun Monika Płachta/

- Dorota Pałka z ZS w Pasierbcu /opiekun Beata Rozum/

- Klaudia Zelek, Agnieszka Wójcik, Julia Odziomek, Justyna Ryś z SP w Młynnem /opiekunowie: Anna Kawula, Bożena Golonka/

w kat. szkół gimnazjalnych:

- Zespół „Forever Young” z ZS nr 2 w Starej Wsi w składzie: Patrycja Koza, Monika Franczak, Zuzanna Jagieła, Karol Wikar i Maciej Śmierciak /opiekun – Joanna Dutka/

- Zespół wokalno-instrumentalny „Cantare” z ZS w Mordarce w składzie: Antoni Król, Patryk Lupa, Kinga Kowalczyk, Natalia Sławek i Patrycja Sławek /opiekun – Marzena Kasprzyk-Dudek/

- Magdalena Mól – ZS nr 1 w Starej Wsi /opiekun Joanna Dutka/

- Patrycja Jabłońska – ZS nr 1 w Męcinie /opiekun Barbara Sławecka/

Chcielibyśmy przybliżyć Państwu sylwetki naszych gości z Krakowa- członków komisji oceniającej naszych młodych wokalistów:

Żaneta Łabudzka absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D.Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni,Policealnego Studium Aktorskiego LART STUDIO w Krakowie, aktorka Teatru im. W.Siemaszkowej w Rzeszowie oraz wokalistka grupy Fireband. Znana szerszej grupie odbiorców jako finalistka programu „ The Voice of Poland”- szalona  podopieczna Marka Piekarczyka, uczestniczka programu „The X Factor” jako członkini grupy Trój.kącik oraz aktorka występująca w serialu telewizji TVN „ Lekarze". Poniżej zdjęcie Żanety Łabudzkiej oraz zespołu Fireband.

Marek Mars instrumentalista członek zespołu muzycznego Fireband oraz współtworzący od 6 lat muzyczny spektakl, zbudowany na bazie 18 piosenek z repertuaru zespołu "Leningrad" z Sankt Petersburga. Od sześciu już lat na kameralnej scenie Teatru Piosenki spektakl cieszy się niesłabnącą popularnością wśród publiczności, która po każdym przedstawieniu domaga się bisów. Poniżej zdjęcie Marka Marsa oraz aktorów muzycznego spektaklu Leningrad.

 

Zapraszamy serdecznie do świetlicy w Starej Wsi, by podziwiać występy uczestników konkursu śpiewu!

Żaneta  Łabudzka – finalistka piątej edycji programu „The Voice of Poland” przewodniczyć będzie Komisji Artystycznej oceniającej występy dzieci i młodzieży podczas konkursu śpiewu, który rozpoczyna II Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Limanowa „MaGa – Młodzi artyści Gminy atakują”. Konkurs odbędzie się 29 kwietnia w świetlicy w Starej Wsi, początek o godz.10.00.

Tegoroczna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem – w kategorii śpiew wszystkie szkoły z terenu gminy Limanowa zgłosiły swoich reprezentantów. Ciężka praca czeka Szkołę Podstawową nr 2 w Męcinie oraz Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi aby zatrzymać zadomowione już zapewne w murach szkół statuetki MaGa.

Podczas konkursu śpiewu zaprezentuje się ponad 100 uczniów ze szkół z terenu gminy, będą to soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Występy odbywać się będą w trzech kat.:

- uczniów kl.0-III SP,

- uczniów kl. IV-IV SP

oraz uczniów gimnazjów

Występom oprócz znanej z ekranu finalistki „Tha Voice of Poland ”  Żanety Łabudzkiej przyglądać się będą także:  Marek Mars muzyk, Wincenty Curzydło – Dyrektor Szkoły Muzycznej w Limanowej oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.

Do udziału w konkursie zgłosili się uczestnicy z następujących szkół:

w kat. kl.0-III SP:

- Agnieszka Semerda – SP Młynne  /opiekun – Anna Kawula/

- Zespół „Kruszynki” z ZS Mordarka w składzie: Teresa Opiela, Natalia Dutka, Anna Filipek, Natalia Czaja, Katarzyna Kaim /opiekun - Krystian Curzydło/

- Otylia Wójcik i Anita Piwowar – SP Kłodne /opiekun - Ewa Jabłońska/

- Zespół wokalny z ZS Pasierbiec w składzie: Liliana Górska, Wiktoria Piórkowska, Weronika Piórkowska i Anita Smoter /opiekun – Beata Rozum/

- Zespół „Pięciolinki” z SP Kanina w składzie: Joanna Bargieł, Patrycja Joniec, Wiktoria Michalska, Anna Papież i Natalia Ziaja  /opiekun- Alicja Sławek/

- Zespół z ZS w Pisarzowej w składzie: Natalia Górka, Anna Raczek, Kinga Raczek, Martyna Radzięta wraz z sekcją rytmiczną w składzie: Adrianna Kalisz, Oliwia Piaskowy i Paulina Tobiasz  /opiekunowie: Barbara Raczek, Joanna Górszczyk/

- Łucja Kowalczyk – SP nr 1 w Siekierczynie  /opiekun – Anna Zoń/

- Aleksandra Pałka i Maria Rosiek – ZS nr 1 w Starej Wsi /opiekun – Agnieszka Bieda/

- Patrycja Korba, Roksana Józkowicz, Weronika Pączek - SP Nowe Rybie  /opiekun - Iwona Gawlak/

- Gabriela Dudek – SP Stare Rybie /opiekun – Iwona Gawlak/

- Amelia Barnaś – SP nr 2 w Siekierczynie /opiekun – Stanisława Borucka/

- Zespół „Majtkowie nie Piraci” z SP nr 2 w Męcinie – Tomasz Smoleń, Kacper Dziubanowski, Krystian Pawlik, Damian Trzeciak, Jakub Karkowski i Oliwier Radzięta /opiekunowie: Renata Frączek-Mamak, Renata Nowak/

w kat. IV-VI SP:

- Gabriela Filipiak – ZS nr 2 w Starej Wsi /opiekun- Joanna Dutka/

- Anna Woźniak – SP nr 2 w Męcinie /opiekun Jadwiga Kuczaj/

- Zespół wokalno-instrumentalny „Dzwoneczki” z ZS w Pisarzowej w składzie: Anna Górka, Natalia Krzyżak, Kamila Pajor, Paulina Górszczyk i Marcelina Górka /opiekun – Marzena Kasprzyk-Dudek/

- Zespół „Dzwoneczki” z ZS nr 1 w Starej Wsi w składzie: Aleksandra Talarczyk, Monika Setlak, Izabela Trojanowska, Dorota Więcek i Magdalena Młynarczyk /opiekun – Joanna Dutka/

- Martyna Wróbel – ZS w Mordarce /opiekun – Marzena Kasprzyk-Dudek/

- Natalia Tabak, Natalia Bojanowska, Amelia Kaja – z SP Nowe Rybie /opiekun Iwona Gawlak/

- Aleksandra Giza – ZS w Rupniowie /opiekun Marta Stolarz-Zwierczyk/

- Urszula Woźniak i Jakub Jasiński – ZS nr 1 w Męcinie /opiekun – Władysław Michura/

- Zespół „Wesoła czwórka” z SP Kanina w składzie: Barbara Kożuch, Karolina Mamak, Zuzanna Ziaja i Bartosz Lis /opiekun – Katarzyna Ziaja/

- Dominika Wiewióra i Emilia Szkarłat z SP w Kłodnem wraz z sekcją rytmiczną w składzie: Wioletta Jankoś, Natalia Urmańska, Laura Woźniak /opiekun – Ewa Jabłońska/

- Patrycja Bugajska i Marta Król z SP nr 2 w Siekierczynie /opiekun Monika Płachta/

- Dorota Pałka z ZS w Pasierbcu /opiekun Beata Rozum/

- Klaudia Zelek, Agnieszka Wójcik, Julia Odziomek, Justyna Ryś z SP w Młynnem /opiekunowie: Anna Kawula, Bożena Golonka/

w kat. szkół gimnazjalnych:

- Zespół „Forever Young” z ZS nr 2 w Starej Wsi w składzie: Patrycja Koza, Monika Franczak, Zuzanna Jagieła, Karol Wikar i Maciej Śmierciak /opiekun – Joanna Dutka/

- Zespół wokalno-instrumentalny „Cantare” z ZS w Mordarce w składzie: Antoni Król, Patryk Lupa, Kinga Kowalczyk, Natalia Sławek i Patrycja Sławek /opiekun – Marzena Kasprzyk-Dudek/

- Magdalena Mól – ZS nr 1 w Starej Wsi /opiekun Joanna Dutka/

- Patrycja Jabłońska – ZS nr 1 w Męcinie /opiekun Barbara Sławecka/

Chcielibyśmy przybliżyć Państwu sylwetki naszych gości z Krakowa- członków komisji oceniającej naszych młodych wokalistów:

Żaneta Łabudzka absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D.Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni,Policealnego Studium Aktorskiego LART STUDIO w Krakowie, aktorka Teatru im. W.Siemaszkowej w Rzeszowie oraz wokalistka grupy Fireband. Znana szerszej grupie odbiorców jako finalistka programu „ The Voice of Poland”- szalona  podopieczna Marka Piekarczyka, uczestniczka programu „The X Factor” jako członkini grupy Trój.kącik oraz aktorka występująca w serialu telewizji TVN „ Lekarze". Poniżej zdjęcie Żanety Łabudzkiej oraz zespołu Fireband.

Marek Mars instrumentalista członek zespołu muzycznego Fireband oraz współtworzący od 6 lat muzyczny spektakl, zbudowany na bazie 18 piosenek z repertuaru zespołu "Leningrad" z Sankt Petersburga. Od sześciu już lat na kameralnej scenie Teatru Piosenki spektakl cieszy się niesłabnącą popularnością wśród publiczności, która po każdym przedstawieniu domaga się bisów. Poniżej zdjęcie Marka Marsa oraz aktorów muzycznego spektaklu Leningrad.

 

Zapraszamy serdecznie do świetlicy w Starej Wsi, by podziwiać występy uczestników konkursu śpiewu!



Liczba wyświetleń: 3657
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne