ZS Mordarka organizatorem Ogólnopolskiego Plastycznego Konkursu Logopedycznego

09.03.2015

Prezentacja możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych, rozwijanie inwencji twórczej, sprawności manualnej i wyobraźni oraz wzbogacanie zasobu słownictwa i umiejętności wypowiedzi to główne cele konkursu skierowanego do dzieci ze szkół podstawowych. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, a jego tematem jest  ulubiona postać bajkowa.
Na konkurs należy nadesłać pracę ilustrującą fikcyjną postać z wiersza, bajki, baśni, legendy, komiksu, dobranocki, którą dziecko najbardziej lubi i pamięta oraz potrafi
o niej opowiedzieć i uzasadnić swój wybór. Na odwrocie należy umieścić imię prezentowanej postaci. Prace maja być wykonane na kartce formatu A4, dowolną techniką.

Aby wziąć udział w konkursie należy :

- zarejestrować/zalogować się na portalu komlogo.pl

- przejść na stronę konkursu i dodać uczestnika. http://www.komlogo.pl/index.php/konkursy?task=konkurs&idk=24

Prace powinny być oznaczone metryczką (do pobrania, po rejestracji  na stronie www.komlogo.pl), którą należy wysłać na adres organizatora, do Zespołu Szkół w Mordarce.

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do dnia 13 marca.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu poniżej.

Aby wziąć udział w konkursie należy :

- zarejestrować/zalogować się na portalu komlogo.pl

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do dnia 13 marca.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu poniżej.