Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Na sportowo podsumowano ferie w świetlicy w Kisielówce

02.03.2015

Sportowym akcentem zakończyła ferie zimowe młodzież w świetlicy w Kisielówce. Dnia 28 lutego rozegrano tam zawody w ping ponga. Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach: chłopcy szkoła podstawowa , chłopcy szkoła gimnazjalna oraz dziewczęta.

Po kilkunastu meczach udało się wyłonić  zwycięzców : w kat. szkoła podstawowa I miejsce zajął Adrian Twaróg , w kat. szkoła gimnazjalna - Paweł Sułkowski , natomiast w kat.  dziewczęta - Justyna Pytel . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki, a osoby zdobywcy pierwszych miejsc piłki ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa .

Nagrody trafiły także do najmłodszego i najstarszego uczestnika ferii : najmłodsza - Natalia Twaróg, a najstarszy - Daniel Golonka. Nagrody wręczała Sołtys wsi Kisielówka Teresa Wilczek. Nad całością zajęć w okresie ferii w świetlicy w Kisielówce czuwały Agata Pytel oraz Beata Wojsław.

Sportowym akcentem zakończyła ferie zimowe młodzież w świetlicy w Kisielówce. Dnia 28 lutego rozegrano tam zawody w ping ponga. Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach: chłopcy szkoła podstawowa , chłopcy szkoła gimnazjalna oraz dziewczęta.

Po kilkunastu meczach udało się wyłonić  zwycięzców : w kat. szkoła podstawowa I miejsce zajął Adrian Twaróg , w kat. szkoła gimnazjalna - Paweł Sułkowski , natomiast w kat.  dziewczęta - Justyna Pytel . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki, a osoby zdobywcy pierwszych miejsc piłki ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa .

Nagrody trafiły także do najmłodszego i najstarszego uczestnika ferii : najmłodsza - Natalia Twaróg, a najstarszy - Daniel Golonka. Nagrody wręczała Sołtys wsi Kisielówka Teresa Wilczek. Nad całością zajęć w okresie ferii w świetlicy w Kisielówce czuwały Agata Pytel oraz Beata Wojsław.Liczba wyświetleń: 4338
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne