Młodzi artyści z gminy NA START!!! – przed nami II edycja konkursu „MaGa”

15.03.2015

Konkurs „MaGa” daje możliwość utalentowanym dzieciom oraz młodzieży ze szkół z terenu gminy pochwalić się zdolnościami muzycznymi, tanecznymi oraz aktorskimi. Każdą szkołę w poszczególnych konkursach może reprezentować maksymalnie 1 uczestnik (lub 1 grupa – w zależności od rodzaju konkursu) w danej kategorii wiekowej.

Uczestnicy konkursu którzy w poszczególnych konkursach wywalczą jak najwyższe miejsce zapracują na ogólny sukces placówki do której uczęszczają, a szkoły które po wyliczeniu łącznej punktacji zajmą miejsca od I do III otrzymają nagrody główne przyznane odrębnie w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów. Oprócz nagród zwycięskie placówki otrzymają także „przechodnie” Statuetki „MaGa”, które po I edycji konkursu wywalczyły w kat. szkół podstawowych– SP nr 2 w Męcinie, a w kat. gimnazjów – Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi.

Terminy konkursów:           - konkurs śpiewu – 28 kwietnia 2015 r.

- konkurs tańca –  12 maja 2015 r.

- konkurs scenek teatralnych – 19 maja 2015 r.

Konkursy odbywać się będą w świetlicy w Starej Wsi I, rozpoczęcie każdego z nich o godz. 10:00.

Zgłoszenia do udziału w poszczególnych konkursach można dokonać wypełniając Kartę Zgłoszeniową, którą wraz z Regulaminem Przeglądu otrzymała każda szkoła na terenie gminy.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 kwietnia 2015 r. pod adresem: Urząd Gminy Limanowa, ul. M. B. Bolesnej 18B, 34-600 Limanowa –Wydział Kultury i Promocji (pok. nr 30), e-mail: [email protected]

Uwaga! Ważne jest by podkłady muzyczne potrzebne do występów zostały dostarczone do Organizatora wcześniej, a nie w samym dniu konkursu - najlepiej dostarczyć je wraz z Kartami zgłoszeń. Znacznie usprawni to prezentacje i pozwoli uniknąć technicznych problemów przy odtwarzaniu dźwięków już w samym dniu danego konkursu.

Szczegółowy Regulamin Przeglądu wraz z Kartami zgłoszeń znajduje się poniżej.

Zachęcamy dzieci i młodzież do licznego udziału w konkursach!

Terminy konkursów:           - konkurs śpiewu – 28 kwietnia 2015 r.

- konkurs tańca –  12 maja 2015 r.

- konkurs scenek teatralnych – 19 maja 2015 r.

Szczegółowy Regulamin Przeglądu wraz z Kartami zgłoszeń znajduje się poniżej.

Zachęcamy dzieci i młodzież do licznego udziału w konkursach!