Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs na Kartkę Wielkanocną 2015

04.03.2015

Utrzymanie tradycji wykonywania i ozdabiania kartek w okresie wielkanocnym oraz rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej dzieci i młodzieży – to główne cele konkursu skierowanego do dzieci młodzieży z terenu gminy Limanowa. Termin składania prac do Konkursu mija 18 marca, a rozstrzygnięcie połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 23 marca.

Prace do konkursu składać mogą uczniowie szkół, czytelnicy bibliotek oraz członkowie świetlic z terenu gminy Limanowa. Kartki będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

  1. Szkoły Podstawowe (kl. 0-III)
  2. Szkoły Podstawowe (kl. IV-VI)
  3. Gimnazjum

Prace wykonane mogą być dowolną techniką, wymagana wielkość Kartki to format A5 (połowa kartki z A4).Ważne jest by Kartki nie zwierały elementów gotowych, kupionych w sklepie oraz by były wykonane samodzielnie przez autora.

Parce do Konkursu w terminie do 18 marca dostarczają placówki oświatowe, biblioteki i świetlice z terenu gminy do pok. 30 w Urzędzie Gminy Limanowa. Nagrodzenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach zaplanowano na dzień 23 marca  - godz. 11.00 sala nr 13 w Urzędzie Gminy Limanowa.

Zachęcamy dzieci i młodzież do licznego udziału w Konkursie! Szczegóły w Regulaminie poniżej.

Utrzymanie tradycji wykonywania i ozdabiania kartek w okresie wielkanocnym oraz rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej dzieci i młodzieży – to główne cele konkursu skierowanego do dzieci młodzieży z terenu gminy Limanowa. Termin składania prac do Konkursu mija 18 marca, a rozstrzygnięcie połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 23 marca.

Prace do konkursu składać mogą uczniowie szkół, czytelnicy bibliotek oraz członkowie świetlic z terenu gminy Limanowa. Kartki będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

  1. Szkoły Podstawowe (kl. 0-III)
  2. Szkoły Podstawowe (kl. IV-VI)
  3. Gimnazjum

Prace wykonane mogą być dowolną techniką, wymagana wielkość Kartki to format A5 (połowa kartki z A4).Ważne jest by Kartki nie zwierały elementów gotowych, kupionych w sklepie oraz by były wykonane samodzielnie przez autora.

Parce do Konkursu w terminie do 18 marca dostarczają placówki oświatowe, biblioteki i świetlice z terenu gminy do pok. 30 w Urzędzie Gminy Limanowa. Nagrodzenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach zaplanowano na dzień 23 marca  - godz. 11.00 sala nr 13 w Urzędzie Gminy Limanowa.

Zachęcamy dzieci i młodzież do licznego udziału w Konkursie! Szczegóły w Regulaminie poniżej.Liczba wyświetleń: 3457
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne